Mūsų 10 metų patirtis Jums, pasinaudokite, išbandykite! Patikrinkite transportavimo kaina pas mus!

Vietiniai ir tarptautiniai krovinių pervežimai, įvairių krovinių gabenimas mūsų kasdienybė.

Automobilių pervežimai, visų rūšių transportas, pervežame beveik viską. Turime labai platų partnerių tinklą ir tai leidžia atlikti bet kokių krovinių pervežima, greitai, saugiai ir geriausia rinkos kaina!

Pasiūlisime geriausią transportavimo kainą!  Užtikrinsime skladžią Jūsų visą gamybos logistiką, greitą žaliavų pristatymą ir skubu gatavos produkcijos transportavimą, gaminių pateikimą pirkėjams.

RS TRANSPORT - puikus pasirinkimas, labai greitai reaguojame ir profesionaliai sprendžiame iškilusius klausymus ir problemas, kurių mažai ir pasitasiko mūsų darbe, nes mes žinome ką darome.

Vietiniai pervežimai tą pačią dieną, per kelias valandas gausite savo krovinį! Mūsų transportas greitas - skubus transportas, dauguma vietinių pervežimų atliekame pervežimus iš karto, tą pačią dieną - same day delivery :) Tai taikoma visoje Lietuvoje, Latvija, Lenkija. Iš Europos Beneliukso, Vokietijos, Lenkijos skubių siuntų gabenimas taip pat galimas super greitai, per 1 parą.

Garantuojame geriausią transporto kainą, išbandykite, patikrinkime, užklauskite - atsakymas iškart, arba per kelias minutes;

Pervežimai vykdomi Lietuvoje, Baltijos šalys, ir visa Europa, Skandinavija ir kt. Iš Lietuvos i visas Europos šalis, ir iš visų Europos šalių į Lietuvą ir toliau...

Krovinių draudimas. Visuomet svarbiausias mūsų uždavinys, greitis, saugumas, CMR bei krovinių gabenimo taisyklių laikymasis. Visi gabenami kroviniai yra drausti vežejų privalomuoju krovinių draudimu. Specialiems kroviniams, ypač dideles vertės galimas ir papildomas draudimas. Tenka susidurti su įvairiais atvejais, mielai aptarsime ir Jūsų krovinių gabenimo galimybes ir sąlygas.

Visų rūšių transportas. Mes pasirūpinsime ir smulkių, skubių krovinukų, siuntų pristatymnu, ir pilnais tentais, izoterminiais kebulais gabenamais kroviniais, iki 25t. 13,6 ldm, 33 e.pll. (furomis);

Autovėžiais - tralais, gabenami automobiliai iš Europos, Ispanijos, Prancūzijos, Belgijos, Vokietijos Italijos, Lenkijos, Skandinavijos  ir kt. šalių.

Taip pat organizuojame negabaritinių krovinių gabenimą, didžiagabatinės technikos, ekskovatorių, sunkvežimių, namelių, vagonelių ir kt. nestandartinių matmenų gaminių transportavimą.